Films van Andrea Arnold in de bioscoop
Alle films van Andrea Arnold
Andrea Arnold In het nieuws
Cinéart lanceert Directors' Collection
Array29-4-2021 Vanaf vrijdag 30 april aanstaande staat Directors’ Collection live op de website van filmdistributeur Cinéart. Directors’ Collection is een plek waar toonaangevende regisseurs in de spotlight gezet worden en de films van de filmauteurs te bekijken.

American Honey recensie
'Een film die je moet ervaren'
8-3-2017 American Honey is een film die al vele harten in de wereld heeft veroverd. Na een release op het filmfestival van Rotterdam is de film nu ook landelijk te zien.

Ken Loach wint Gouden Palm
Array23-5-2016 Gisteravond zijn op het filmfestival van Cannes de prijzen uitgereikt. De Gouden Palm ging naar I, Daniel Blake van regisseur Ken Loach.

SHORT 110: 7:35 de la Mañana
Array19-11-2012 Deze week hebben we in onze vaste rubriek Short een oudje voor je. 7:35 de la Mañana komt uit 2003. De film is in het Spaans maar kan worden ondertiteld door de ondertiteling in Youtube aan te zetten.