


Eddie Redmayne (James Glaisher) in The Aeronauts
Recensies van The Aeronauts
Op elkaar ingespeeld duo
De Britse acteurs lijken helemaal op elkaar ingespeeld waardoor die ballonvaart in dat kleine mandje razend spannend uitpakt ... adembenemende vergezichten in de lucht, muisstille vaarmomenten en geslaagde actiescènes.
Bron: AD - Maricke Nieuwdorp
Waardering: 



8.0/10





Hoogtevrees
"The Aeronauts" is een die zeldzame avonturenfilm die de stilte viert waarin de wonderen zicht ontvouwen. De vlinderwolk die op magische wijze verschijnt en de sneeuwvlokken die schijnbaar stationair rond de ballon zweven zijn adembenemend.
Waardering: 



8.0/10





Hoewel het vol zit met clichés, voelt "The Aeronauts" aan als een aangenaam stukje historische fantasie
De spannende scènes werken zo goed dat de film onhandige aangeboden momenten vergeven kan worden ... door de charmante acteerwerk van Redmayne en Jones blijft de film licht en hun personages draaglijk, ondanks magere schrijfwerk.
Waardering: 



5.0/10





Regisseur Tom Harper bouwt de spanning bekwaam op, hoewel de structuur van zijn film ... soms wat houterig is.
Toch lukt het Eddie Redmayne en Felicity Jones ... om ons mee nemen in hun mandje en in de pioniersgeest van hun personages. Dat maakt The aeronauts ouderwets avontuurlijk.
Bron: De Telegraaf
Waardering: 



6.0/10




