


Recensies van Ten Canoes
De Aboriginal is zo kwaad nog niet
"Visueel valt er veel te genieten, maar inhoudelijk is de film aan de magere kant."
Een verhaal dat groeit en groeit
"Voor de aboriginals, die nog maar net het begin kennen van een filmtraditie, is Ten Canoes van onschatbare waarde. Voor ieder ander is het een mooie, onderhoudende film. Een fraai staaltje vertelkunst."
‘Ten Canoes’ probeert niet te imponeren
"Visueel gezien is hij overdonderend; veel van de shots zijn remakes van foto’s van antropoloog David Thompson, die in de jaren dertig meer dan 4.000 foto’s in het Arafura-moeras maakte. Maar De Heer en co-regisseur Peter Djigirr willen niet imponeren. Ze willen informeren..."
Bron: NRC Handelsblad
Geef ook je mening over Ten Canoes
1 Mening over Ten Canoes
![]() jeroennovy
27-5-2007 | "Geduld, rust, schoonheid..." Gezien in: Filmtheater Provadja, Alkmaar d.d. 27-5-2007 Voor deze misschien wat langdradige film moet je openstaan voor cultuur, natuur en een beetje pijn in de billen :) Waardering: ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cast & Regisseur
