Films op meJane.com
Je kunt de films op mejane.com filteren op genre
- actie
- animatie
- avontuur
- biografie
- dansfilm
- documentaire
- drama
- erotiek
- experimenteel
- familiefilm
- fantasy
- film noir
- filmhuis
- historie
- horror
- kinderfilm
- komedie
- misdaad
- musical
- muziekfilm
- mysterie
- oorlog
- road movie
- romantiek
- science fiction
- thriller
- western
-
K3 en het ijsprinsesje
Familiefilm, België, 2006, 70min
Met: Peter Faber, Karen Damen, Stany Crets
Regie: Indra Siera
K3 krijgt een uitnodiging van een koning en koningin uit een ver sprookjesrijk. Ze ontmoeten er een prinsesje met een bevroren hart. K3 besluit om het prinsesje te helpen.
-
Piet Piraat en het vliegende schip
Kinderfilm, 2006, 65min
Met: Karen Damen, Kristel Verbeke, Vivienne van den Assem
Regie: Bart van Leemputten
Piet Piraat ontdekt dat de knappe vrouwelijke kapitein Marylin versteend is. Met zijn vrienden vliegt hij naar een tropisch eiland om haar te redden.
-
Piet Piraat en het zwaard van Zilvertand
Familiefilm, Kinderfilm, België, 2008, 80min
Met: Peter Faber, Peter Van De Velde, Dirk Bosschaert
Regie: Bart van Leemputten
Op een verborgen eiland houden Kapitein Eksteroog en Reus vijf kinderen en hun hondje gevangen. Ze zijn op zoek naar de schat van Zilvertand. Per toeval komen Piet Piraat en zijn vrienden op het eilan..
-
Plop in de stad
Familiefilm, België, 2006, 65min
Met: Walter De Donder, Aimé Anthoni, Agnes De Nul
Regie: Matthias Temmermans
Lui eet een verkeerde bes, waardoor hij net zo groot als een mens is wordt. Als de andere kabouters boos worden, loopt hij weg en belandt in de stad. Plop, Kwebbel en Klus gaan naar Lui op zoek, die o..
-
Samson & Gert: Hotel op Stelten
Familiefilm, Kinderfilm, België, 67min
Met: Gert Verhulst, Peter Thyssen
Samson en Gert zien hun vakantieplannen in rook opgaan als het oude hotel van de opa van Marlèneke afgebroken dreigt te worden. Met hulp van hun vrienden proberen Samson en Gert het hotel op te knappe..
-
L'illusionniste
Frankrijk, Verenigd Koninkrijk, 2010, 90min
Regie: Sylvain Chomet
Een illusionist treedt in de jaren '60 op in verschillende Europese steden. Als hij naar Schotland gaat blijkt een barvrouw het begrip illusionist op een aparte manier op te vatten.
-
Margaret
Drama, Verenigde Staten, 2011, 150min
Met: Matt Damon, Mark Ruffalo, Jean Reno
Regie: Kenneth Lonergan
-
Wreck-It Ralph
Animatie, Familiefilm, Komedie, Verenigde Staten, 2012, 92min
Met: Brandon T. Jackson, Dennis Haysbert, Skylar Astin
Regie: Rich Moore
Stem van: John C. Reilly, Jane Lynch, Jamie Elman
Ralph heeft er genoeg van om als arcade-game slechterik door het leven te gaan. Hij gaat op een avontuur om te zien hoe het is om de held uit te hangen.
-
Incendies
Drama, Filmhuis, Canada, 2010, 130min
Met: Lubna Azabal, Mélissa Désormeaux-Poulin, Maxim Gaudette
Regie: Denis Villeneuve
De tweeling Jeanne en Simon Marwan ontdekken na de dood van hun moeder niet alleen dat hun vader nog leeft maar dat ze ook nog een broer hebben. De tweeling komt steeds meer te weten over het tragisch..
-
Niko 2
Animatie, Avontuur, Familiefilm, Fantasy, Komedie, Denemarken, Duitsland, Finland, Ierland, 2012, 96min
Regie: Kari Juusonen, Jørgen Lerdam
Stem van: Elina Knihtilä, Aarre Karén, Juha Veijonen
Het rendierjongetje Niko zou graag willen dat zijn vader en moeder weer bij elkaar komen. Zijn moeder vertelt echter dat ze Lenni heeft leren kennen: een rendier dat met zijn zoontje Jonni bij hem kom..
Dank voor je hulp.
- Premierefilms
- Binnenkort in de bioscoop
- Bioscoop top films
- Nederlandse films
- Nederlandstalige films in de bioscoop
- Topfilms voor thuis
- Nieuwe films voor thuis
- Kinderfilms / Familiefilms voor thuis
- Films op PATHE thuis
- Films op meJane.com
- Films op Cinemember
- Nieuwste films op NETFLIX
- Nieuwste films op Videoland
- Nieuwste films op Disney+
- Films op Amazon Prime Video
- Films op Picl
- Nieuwe trailers
- Films op TV
- Filmrecensies
- Interviews
- Fotoreportages
- Laatste filmnieuws
- Alle films
- Meest recente films
- 3D films in de bioscoop
- Ladies Night films
- Klassiek
- Gaming
Short of the Week: Nu te zien
De iconische acteur Gene Hackman (The French Connection, 1972, en Unforgiven, 1993) en zijn vrouw pianiste Betsy Arakawa (63) zijn dood aangetroffen in hun huis, eerst werd gedacht aan koolstofmonoxidevergiftiging, maar er lijkt reden te zijn om een groot onderzoek op te starten.
Bioscoop Foroxity in Roermond blijft na de brand eind november in het naastgelegen restaurant zeker tot ver na de carnavalsvakantie gesloten. Zeven zalen, schermen en projectoren raakten zwaar beschadigd door roet en rook. Voor april is een live opera aangekondigd.
Romkom Bridget Jones: Mad About the Boy heeft een tweede succesvolle week aan de bioscoopkassa; en laat achter zich Captain America: Brave New World en de bio-pic over Bob Dylan A Complete Unknown debuteert op 3 en de andere nieuwkomer is op 7. Verder in de top 10.