compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 38 18-9 t/m 24-9
Film van de week!
MENU

Zeemansvrouwen

Pitch

Lau is verloofd met de visvrouw Mooie Leen. Zij verwacht een kind van hem, maar Lau wil niet deugen. Hij pleegt een overval en wordt opgepakt. Leen bevalt van een tweeling, de zachtaardige Willem trouwt met haar. Als Lau uit het gevang komt geeft Leen hem een tweede kans, maar Lau verwaarloost het gezin. Het is Willem die uiteindelijk weer orde op zaken stelt.
Delen op facebook
Zeemansvrouwen
1930, 85 min,

Zeemansvrouwen trailer en bijzonderheden

Zeemansvrouwen was oorspronkelijk bedoeld als de eerste Nederlandse geluidsfilm. Om technische en financiële redenen werd de film echter de laatste Nederlandse stille productie. Henny Vrienten maakt van deze film alsnog de eerste Nederlandse geluidsfilm, compleet met soundscore en nagesynchroniseerde dialogen. De dialogen werden gedeeltelijk gereconstrueerd met de medewerking van doven. Door 'liplezen' konden zij achterhalen wat destijds door de acteurs werd gezegd

Trailer van ZeemansvrouwenBekijk de trailer en de beste filmstills van de film Zeemansvrouwenhttps://i1.ytimg.com/vi/7BvC_aCZVuI/hqdefault.jpg2020-09-30
We hebben na 25 jaar helaas je hulp nodig!

Dank voor je hulp.

Zeemansvrouwen - Bioscopen, Tijden & Tickets

Zeemansvrouwen in de bioscoop

De bioscoopprogramma's in Nederland lopen van donderdag tot en met woensdag. De programma's van de nieuwe speelweek worden uiterlijk dinsdag bekend gemaakt.
Blijf in contact!

en abonneer je op onze nieuwsbrief.



Cast & Regisseur

Harry Boda

Willem Broerse
Mevrouw Bakels

Vrouw die het met Willem wil aanleggen
Annie Barbas

Tante Saar