compleet & ongebonden sinds 1995
WEEK 08 20-2 t/m 26-2
Film van de week!
MENU
Home > Steden > Haarlem > Schuur > Contact-en bioscoopinformatie

Schuur Haarlem

Contact-en bioscoopinformatie Schuur

Schuur

Schuur

Bioscoop adres

Lange Begijnestraat 9, 2011HH Haarlem

Reserverings-telefoon: +31-23-5173910

Binnen het aanbod van kwali­teits­films selecteert de Schuur op drie functies van film: als kunstvorm, als (cultureel) maat­schap­pe­lijke uiting en als amusement. De program­me­ring bestaat dan ook uit een klassiek en expe­ri­men­teel aanbod. Inclusief films uit verschil­lende culturen.

Prijzen

regulier€ 11,50
studenten€ 8,50
CJP€ 8,50
betalen met contant geld:  JA
betalen met PIN:  JA
online tickets:  JA
reserveringssysteem:  JA

Zaalinformatie

schermen:  2
stoelen:  185
3D vertoning:  JA
airco:  JA

Bijzonderheden

Gebouw ontworpen door grafisch kunstenaar Joost Swarte.

In 1996 kreeg de Haarlemse tekenaar en ontwerper Joost Swarte van de Schuur de opdracht een schetsplan te maken voor een ​‘nieuw huis voor de Schuur’. Kenmerkend in het ontwerp is de schuine glasgevel, die de scheiding vormt tussen het gebouw en de stad en daarmee tege­lij­ker­tijd een relatie legt.

Aanloop

Vanaf september 2021 verder onder de naam De Schuur, voor theater en film, talkshows of dans.
Tot september 2021 bekend als de Filmschuur onderdeel van het gebouw van Toneelschuur.
In 2003 nieuwbouw met 2 filmzalen.
Vanaf 1980 een zaal bij Toneelschuur.

Steden in de buurt van Haarlem

Nieuwe films vanaf 20-2-2025

19-2 Deze week in de bioscoop: 12 premières, van een comeback en klassieker tot drama en anime. De film van de week is A Complete Unknown – over een jonge folkzanger die zijn eigen pad kiest.