Films van Michael Palin in de bioscoop

Brazil
Michael Palin als 'Jack Lint'








Fantasy, Filmhuis, Verenigd Koninkrijk, 1985, 131min
Met: Robert De Niro, Ian Holm, Bob Hoskins
In een Orwelliaanse toekomst wordt de bevolking compleet gecontroleerd door de staat. Een man probeert een fout te herstellen, maar komt daardoor in de problemen. Met Robert De Niro.
Meer films van Michael Palin



















Michael Palin In het nieuws

The Man Who Killed Don Quixote afsluiter Cannes
Productie duurde bijna 20 jaar
20-4-2018 Na een moeizame worsteling van bijna 20 jaar is het nu dan echt zover: 'The Man Who Killed Don Quixote' gaat in première. Terry Gilliams langverwachte, steeds uitgestelde avonturenfilm wordt op 19 mei vertoond als afsluiter op het Filmfestival van Cannes.

Monty Python naar Leiden Film Festival
Array11-9-2015 De volledige cast van Monty Python zal naar het Leiden Film Festival komen om daar de film Monty Python and the Holy Grail in te leiden. Die film bestaat veertig jaar.

Nieuwe Monty Python op komst
Array27-1-2012 Terry Jones, een van de leden van het Monty Python gezelschap, heeft bekend gemaakt dat er nieuwe Python film op komst is.