Films van Cary Grant in de bioscoop

The Talk of the Town
Cary Grant als 'Leopold Dilg - Joseph'





Drama, Komedie, Romantiek, Thriller, Verenigde Staten, 1942, 118min
Met: Cary Grant, Jean Arthur, Al Bridge
Een ontsnapte politieke gevangene en een geslepen hoogleraar rechten zijn elkaars concurrenten in de strijd om de hand van een montere lerares.

Bringing Up Baby
Cary Grant als 'Dr. David Huxley'





Komedie, Romantiek, Verenigde Staten, 1938, 102min
Met: Cary Grant, Katharine Hepburn, Charles Ruggles
Een slungelige paleontholoog moet de avances van een rijke dame trotseren om aan geld voor zijn onderzoek te komen. Met Katharine Hepburn en Cary Grant.
Meer films van Cary Grant
Cary Grant In het nieuws

Hitchcock/Truffaut recensie
'Hitchcock: een unieke en vernieuwende filmmaker'
19-1-2016 Een bijbel, noemt Kiyoshi Kurosawa het boek Hitchcock/Truffaut, resultaat van een reeks interviews die François Truffaut in 1962 had met Alfred Hitchcock. Film voor film namen ze het oeuvre van de master of suspense door in gesprekken die een lust zijn voor elke filmliefhebber. Het boek vormde de bron voor de gelijknamige documentaire van Kent Jones.
Speelweek 30: nieuw in de bioscoop
Array23-7-2014 Elke week zet BiosAgenda de nieuwe films die uitkomen op een rijtje. Deze week komen er zes nieuwe films uit en de film van de week is The Homesman.