Paula van der Oest verfilmt Alleen met de goden
Paula van der Oest, regisseur van onder meer Tonio en Lucia de B. heeft een nieuw project bekend gemaakt. Ze gaat de roman Alleen Met De Goden van Alex Boogers verfilmen.
21-11-2016 Door: Bioscoopagenda

Paula van der Oest, Copyright 2016 ArjoFrank Fotografie
Dank voor je hulp.
Alleen Met De Goden gaat over de 11-jarige Aaron die ziet hoe zijn vader een man doodslaat en vervolgens in de gevangenis beland. Aaron groeit op zonder vader en moet zich zien te redden in de wereld.
Mensen die benieuwd zijn naar de verfilming hiervan moeten wel even wachten. De opnames staan gepland voor 2018. Een releasedatum is daarom ook nog lang niet duidelijk.
Van Der Oest meest recente film, Tonio, draait momenteel nog steeds in de Nederlandse bioscopen. De film is door Nederland ingezonden voor de Oscar Beste Niet-Engelstalige film.
en abonneer je op onze nieuwsbrief.