Filmpersonages populair met carnaval
De trend op het gebied van carnavalsoutfits dit jaar is om je te verkleden als filmpersonage. Carnaval- en feestwinkels zien vooral de verkoop van kostuums die horen bij figuren uit films en musicals stijgen, dat meldt BN de Stem dinsdag.
7-2-2007 Door: Bioscoopagenda
Dank voor je hulp.
De meest populaire outfits zijn van figuren als T-Bird en Pink Lady uit de film Grease en piraat Jack Sparrow (het personage van Johnny Depp uit Pirates of the Caribbean. Maar ook pinguïnpakken blijken dit jaar door films als Happy Feet en March of the Penguins gretig aftrek te vinden.
Volgens eigenaars van feestwinkels loopt de carnavalsmode een paar jaar achter op de gewonen mode. Terwijl 'bling bling' en tijger- en zebrastofjes al lang niet meer hip zijn, hangen ze juist nu in de rekken met carnavalskleding.
Op 11 november is het carnavalsseizoen begonnen. Op 17 februari barst in vooral de zuidelijke plaatsen in Nederland het feest los.
Links:
en abonneer je op onze nieuwsbrief.