Pitch van Byzantium
Gemma Arterton (Clara Webb)
De twee mysterieuze vrouwen Eleanor en Clara arriveren in een kleine stadje waar ze in het hotel Byzantium intrekken. Clara verandert het hotel al snel in een bordeel terwijl Eleanor vriendschap sluit met de tiener Frank. Ze vertelt hem dat Eleanor en Clara eigenlijk vampiers zijn die op de vlucht zijn voor hun verleden.
Byzantium trailer en bijzonderheden
In de film wordt Beethoven's Piano Sonata Opus 2 gespeeld. Saoirse Ronan (Eleanor) heeft een intense pianocursus ondergaan om zo het stuk zelf te kunnen spelen.
We hebben na 25 jaar helaas je hulp nodig!
Dank voor je hulp.
Dank voor je hulp.
Aanloop
Regisseur Neil Jordan maakte eerder een vampierenfilm met Interview with the Vampire. Ook maakte hij films als Ondine.
Byzantium - Bioscopen, Tijden & Tickets
Byzantium in de bioscoop
De bioscoopprogramma's in Nederland lopen van donderdag tot en met woensdag. De programma's van de nieuwe speelweek worden uiterlijk dinsdag bekend gemaakt.
Synopsis distributeur
Productiemaatschappij: Ascot Elite Entertainment Group, Cinéart, Demarest Films, IFC Films, Lipsync Productions, Mongkol Major, Number 9 Films, Parallel Film Productions, Rialto Distribution, WestEnd Films
Cast & Regisseur
Saoirse Ronan
Eleanor Webb
Eleanor Webb
Gemma Arterton
Clara Webb
Clara Webb
Sam Riley
Darvell
Darvell
Neil Jordan
Regisseur
Regisseur
Moira Buffini
Scenario
Scenario
Javier Navarrete
Muziek
Muziek
Nieuws over Byzantium
- 10-7-2013
Speelweek 28: deze week in premièreFilms, films, films! Deze week komen er maar liefst elf...